حس بی نظیر رهایی
من با مصرف انواع مواد مخدر ازجمله تریاک ،کراک،تمجیزک ،شیشه و متادون ،قرص وارد کنگره شدم و براثر مصرف هرکدام از این مواد بیماری‌های در جسم خود ایجاد کرده بودم، بیماری‌های ازجمله دوبینی چشم ،تورم بدن جوری که وزن من حدود ۴۰کیلوگرم اضافه‌شده بود، کبد چرب، درد کمر، زخمه‌ای در پای... 

سلام دوستان حمیدرضا هستم یک مسافر

الآن حدود یک سال و چند روز است که از ورود من در کنگره می‌گذرد و امروز چند روزی هست با دستان پرمهر آقای مهندس آزاد رها هستم وارد سفر دوم شدم.

می‌خواهم شرح مختصری از وضعیت گذشته خودم و معجزه کنگره را برایتان بازگو نمایم.

من با مصرف انواع مواد مخدر ازجمله تریاک ،کراک،تمجیزک ،شیشه و متادون ،قرص وارد کنگره شدم و براثر مصرف هرکدام از این مواد بیماری‌های در جسم خود ایجاد کرده بودم، بیماری‌های ازجمله دوبینی چشم ،تورم بدن جوری که وزن من حدود ۴۰کیلوگرم اضافه‌شده بود، کبد چرب، درد کمر، زخمه‌ای در پای خود که برای هرکدام شاید ماه هادرمان آن‌ها به پزشک مراجعه شود. بودم ولی متأسفانه جواب درستی نمی‌گرفتم جالب اینجاست که من به تمام پزشکان می‌گفتم که مصرف من قرص متادون بود که مبادا در دکتر پزشک دارو دیگری به من تجویز کنند. تقریباً ناامیدی شده بودم و دیگر به خودم می‌گفتم که باید تا آخر عمر با این مریضی‌ها دسته پنجه نرم کنم البته با این مصرف مواد بیماری فکر نمی‌کنم چیزی به آخر عمرم باقی‌مانده باشد.

تا این‌که اِذن ورود من به کنگره صادر شد و من به مکان امن کنگره پا گذاشتم.

ترس و درد ترک همچنان به امن همراه بود و فکر می‌کردم از عهده آن برایم زیرا قبلاً بارها و بارها اقدام به ترک کرده بودم و هیچ‌وقت جوابی نگرفته بودم از چاله به چاه افتاده بودم یعنی به مواد مصرفیم مواد دیگری اضافه‌شده بود.

در ابتدای سفر اول، به‌اتفاق راهنما عزیزم در پارک حضور آقای مهندس رفتیم و راهنمایم شرح و حال و بیماری‌هایم را برای آقای مهندس بیان کرد و آقای مهندس به راهنما گفت که روش درمان را ادامه بدهید و رو به من کردند و گفتند اگر درست سفر کنی و به هر حرف‌های راهنمایت گوش و به‌فرمان باشی، نظم داشته باشید راحت درمان می‌شوید. با سخنان آقای مهندس نور امید در دلم من روشن شد و سفر خودراباتمام سختی‌ها به درمان رساندم و الآن ۸روز از سفرمن می گذرد هیچ کدام از بیماری ها در بدن من وجود ندارد و معجزه کنگره روش DSTرامن باگوشت و پوست خودلمس کردم و خداوند را شکر به خاطر این رهایی از بنیان کنگره ۶۰تمام کسانی که دراین مجموعه درحال تلاش و خدمت هستند و به راهنما تازه واردین که مشاوره خیلی خوب به من امید دادن و درمان شدم خسته نباشید خدا قوت دارم وبرایشان آرزو بهترین ها دارم و امیدوارم اگر خداوند توفیق بدهد با خدمت درکنگره بتوانم گوشه ای ازاین زحماتشان را جبران نمایم .

 

نگارنده: مسافر حمید رضا رهجوی کمک راهنما رضا نعیمی 
عکس: مسافر رضا
تایپ: مسافر موسی

برچسب ها: کنگره 60 ، رهایی لژیون ،
[ جمعه 21 تیر 1398 ] [ 03:09 ب.ظ ] [ همسفر نوشین ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic